چرا اشتراک ویژه؟

کاربران گرامی شما در سایت مارکت ام ال ام به دو روش میتوانید خرید کنید، خرید تکی محصولات و خرید پلن های اشتراک ویژه، به علت زیاد بودن تعداد محصولات ما آنها را به 5 پلن تقسیم کردیم که تمامی آنها یک ساله میباشند.

پلن الماسی

اشتراک الماسی حاوی 78 فایل از برترین و پرکاربردترین فایل های آموزشی میباشد.با تهیه این پلن به مدت یک سال میتوانید فایل های آن را به صورت رایگان دانلود کنید. ویژگی های پلن اشتراک الماسی این میباشد که اگر تک به تک بخواهید این 78 فایل را تهیه کنید 3 میلیون و 821 هزار تومان میشود، اما به علت محدودیت یک ساله قیمت آن به یک سوم کاهش پیدا میکند، در این مدت 365 روز هر فایل جدیدی که به آن اضافه می‌شود را، رایگان می‌توانید دانلود بفرمایید، بدون پرداخت هزینه جداگانه، در کل پلن های اشتراک ویژه کاملا اقتصادی و بسیار بصرفه میباشد.

پلن لیدری

اشتراک لیدری حاوی 192 فایل ویس و ویدیو از جلسات برترین لیدرها میباشد.با تهیه این پلن به مدت یک سال میتوانید فایل های آن را به صورت رایگان دانلود کنید. ویژگی های پلن اشتراک لیدری این است که اگر تک به تک بخواهید این 192 فایل را تهیه کنید 3 میلیون و 942 هزار تومان می‌شود، اما به علت محدودیت یک ساله قیمت آن به یک سوم کاهش پیدا میکند، در این مدت 365 روز هر فایل جدیدی که به آن اضافه می‌شود را، رایگان می‌توانید دانلود بفرمایید، بدون پرداخت هزینه جداگانه، در کل پلن های اشتراک ویژه کاملا اقتصادی و بسیار بصرفه میباشد.

پلن اطلاعاتی

اشتراک اطلاعاتی حاوی 52 فایل اطلاعاتی میباشد.با تهیه این پلن به مدت یک سال میتوانید فایل های آن را به صورت رایگان دانلود کنید. ویژگی های پلن اطلاعاتی این میباشد که اگر تک به تک بخواهید این 52 فایل را تهیه کنید 1 میلیون و 706 هزار تومان میشود، اما به علت محدودیت یک ساله قیمت آن به یک سوم کاهش پیدا می‌کند، در این مدت 365 روز هر فایل جدیدی که به آن اضافه می‌شود را، رایگان می‌توانید دانلود بفرمایید، بدون پرداخت هزینه جداگانه، در کل پلن های اشتراک ویژه کاملا اقتصادی و بسیار بصرفه میباشد.

پلن کتاب خوان حرفه ای

اشتراک کتاب خوان حرفه ای حاوی 152 کتاب صوتی و pdf در زمینه بازاریابی شبکه ای، موفقیت شغلی و رشد شخصی میباشد.با تهیه این پلن به مدت یک سال میتوانید کتاب ها را به صورت رایگان دانلود کنید. ویژگی های پلن کتاب‌خوان این است که اگر تک به تک بخواهید این 152 کتاب را تهیه کنید 2 میلیون و 486 هزار تومان می‌شود، اما به علت محدودیت یک ساله، قیمت آن به یک سوم کاهش پیدا می‌کند، در این مدت 365 روز هر فایل جدیدی که به آن اضافه می‌شود را، رایگان می‌توانید دانلود بفرمایید، بدون پرداخت هزینه جداگانه، در کل پلن های اشتراک ویژه کاملا اقتصادی و بسیار بصرفه میباشد.

پلن اساتید

اشتراک اساتید حاوی 51 فایل 12 استاد برتر میباشد.با تهیه این پلن به مدت یک سال میتوانید فایل های آن را به صورت رایگان دانلود کنید. ویژگی های پلن اشتراک اساتید این است که اگر تک به تک بخواهید این 51 فایل را تهیه کنید 1 میلیون و 763 هزار تومان می‌شود، اما به علت محدودیت یک ساله قیمت آن به یک سوم کاهش پیدا می‌کند، در این مدت 365 روز هر فایل جدیدی که به آن اضافه می‌شود را، رایگان می‌توانید دانلود بفرمایید، بدون پرداخت هزینه جداگانه، در کل پلن های اشتراک ویژه کاملا اقتصادی و بسیار بصرفه میباشد.

آیا فایل های مخصوص هر پلن را بررسی کردید؟

با خرید پلن هر اشتراک می‌توانید مستقیما فایل ها را به صورت رایگان، بدون طی کردن مسیر خرید، تنها با یک کلیک در صفحه خود محصول دانلود بفرمایید.

پلن الماسی شامل چه دسته هایی میشود؟

پاتمن سناتیراجا
تیم سازی و تیم داری
اریک وور
تیم سازی و تیم داری
کریس کرافت
مهارت فردی و فروش
ساتی سناتیراجا
نتورک مارکتینگ
باب پراکتور
ذهنیت ثروتمند
ویجی اسواران
مهارت فردی و نتورک
پکیج های ویژه
بازاریابی شبکه ای
فایل های ویژه
مهارت های مختلف

پلن لیدری شامل فایل چه دسته هایی میشود؟

فایل هایی که مربوط به جلسات لیدرهای داخلی میباشد، فایل صوتی و تصویری این جلسات در این پلن قرار دارد، اساتید و لیدرها در این دسته بسیار زیاد هستند، به همین علت نمیتوان نام تک تک لیدرها در اینجا قرار داده شود.

پلن اطلاعاتی شامل چه دسته هایی میشود؟

رندی گیج
تیم سازی و تیم داری
دکتر محمود معظمی
خودسازی، ذهنیت موفق
تام شرایتر
مهرات فروشندگی
برایان تریسی
خودسازی، فروش و موفقیت
راندا برن
مستندات راز
فایل های متفرقه دیگر
مهارت های مختلف

پلن کتاب خوان شامل فایل چه دسته هایی میشود؟

این پلن شامل کتاب های صوتی و pdf میشود، کتاب هایی که مربوط به خود مارکت ام ال ام است.

پلن اساتید شامل فایل کدام اساتید میباشد؟

برایان تریسی
خودسازی، فروش و موفقیت
جان ماکسول
آموزش های رهبری
دارن هاردی
بازاریابی و موفقیت
وین دایر
ذهنیت موفق
دکتر آزمندیان
ذهنیت ثروتمند
جول اوستین
ذهنیت وفور و اعتقادی
کوین ترودو
رازهای ثروت و ذهنی
استر هیکس
ذهنیت ثروتمند
امین فومنی
نتورک مارکتینگ
جو فابرگاس
نتورک مارکتینگ
تیم سلز
نتورک مارکتینگ

شاید شما هم چنین سوالاتی داشته باشید:

چرا برای خرید اشتراک ویژه باید ثبت نام کنم؟
برای دسترسی به کلیه محتوا چه اشتراکی تهیه کنم؟
برای بهتر دیدن ویدیو ها از بابت زیر نویس یا دانلود فایل ها با سیستم من و ... چه نرم افزاری بهتر است ؟
اگر من اشتراک کتاب ها یا اساتید یا الماسی تهیه کنم باز هم باید محصولات تکی خریداری کنم ؟
اگر پلنی رو تهیه کردم ولی فایل مورد نظرم در پلن نبود چی میشه؟
من سوالات بیشتری دارم!

همین حالا میتوانید ثبت نام کنید و پلن مورد نظر خود را تهیه بفرمایید.